جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره ما

به نام خدایی که از دل دانه برای بندگانش روزی عطا فرمود

من حسین عنایتی هم بنیان گذار استارت آپ دولخ متولد سال ۱۳۴۷ عشایر زاده در یکی از روستاهای سربیشه خراسان جنوبی ام.

سختی کار کشاورز و دامدار در استان کویری را درک کرده ام و هنر دست زنان روستایی و عشایر را دیده و در تولید آنها همکاری داشته و دارم.

در روزگاری که ما انسان ها در مراودات اجتماعی و مخصوصاً اقتصادی به خودمان رحم نمی کنیم و هر کس به دنبال سهم‌خواهی و منافع شخصی است انصاف و صداقت کسب و کار را دانه ای نایاب می دانم و بر آن هستم تا برگرفته از سرشت پاک عشایر بودن طعم شیرین صداقت را به همه هموطنان و همنوعانم در حوزه کسب و کار بچشانم و مصمم تا با کمک تیم کاری که به من دست همکاری داده اند تولیدات انحصاری استان را از دانه تا خانه با بهره گیری از دانش فناوری اطلاعات به سفره هموطنانم برسانم و دستان با برکت کشاورز روستایی را به شهروندان دیگر نقاط کشور و جهان وصل نمایم.

ما در دولخ تصمیم داریم این پیوند را با حداقل کارمزد و رعایت جوانب زیست محیطی و بهداشتی در بسته بندی ایجاد نماییم.

آموخته ها و تجارب یک عمر خدمت هم در زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در قالب ابداع کسب و کاری که دغدغه هم وطنانمان به حداقل برسد.

با همکاری اعضای جوان و خوش فکر تیم دولخ در تامین بخشی از سبد مصرف خانوار به فضای جامعه تسری داده و اعتماد آنها را با عرضه محصولاتی ارگانیک و سالم که دسترنج کشاورزان هم استانی مان می باشد جلب نماییم و با بهره گیری از پیشنهادات و نظرات سازنده شما این زنجیره را مستحکم تر نموده و میزبان شما عزیزان در تک تک مراحل کشت ، داشت و برداشت خواهیم بود.

هم تیمی من در دولـــخ

1632029598 R4rR2

فرامرز مودی

در کارهای تامین ، ارسال و بسته بندی محصولات در دولخ فعالیت میکنم و سعی میکنم زودی سفارشاتتون رو به دستتون برسونم

1632029598 R4rR2

حسین کاظمی

کارهای عکاسی و تولید محتواهای خام و در کل تمام کارهای تدارکات و فنی به عهده من هست و تمام تلاشم رو میکنم که دولخ رو کامل بشناسید.